Biolit - přípravky proti hmyzu

Vyberte si produkt


Poradna

Potravinoví moli

Škůdci potravin a skladových zemědělských produktů tvoří největší část živočišných druhů, které provázejí člověka. Na rozdíl od ostatních škůdců domácností, kteří s civilizačním pokrokem spíše ubývají, zůstávají škůdci potravin nevítanými, ale věrnými a početnými průvodci člověka. Musíme počítat s tím, že i sebelépe udržovaná domácnost je stále vystavena možnosti invaze škůdců potravin. Zdrojem mohou být nakoupené potraviny či krmiva pro domácí zvířata, ale také okolní objekty a z nich zejména objekty zemědělské a potravinářské výroby či sklady a prodejny. Prvním předpokladem úspěšné ochrany před škůdci je vhodné uskladnění potravin.

Potraviny by se zásadně měly v domácnosti skladovat po co nejkratší dobu, není vhodné vytvářet velké zásoby. Zvláštní pozornost by se měla věnovat především poživatinám s nepatrnou spotřebou, především koření. Potraviny a suroviny k přípravě potravin by se měly skladovat v dobře uzavřených nádobách. Je radno uskladněné potraviny pravidelně kontrolovat a skladovací prostory důsledně udržovat v čistotě. Jako další preventivní prostředky proti potravinovým molům mohou být lapače na bázi feromonů, které dospělé jedince zachytí a znemožní další rozmnožení.


Biolit ECO lapač potravinových molů – na monitorování

Biolit lapač potravinových molů na monitorování účinně ochrání potraviny před všemi druhy potravinových molů. Obsahuje vnitřní lepící povrch, na který se tento hmyz nalepí a zůstává přilepen na lepivé ploše. Po sejmutí ochranné folie je účinnost až 3 měsíce.

Užitné vlastnosti:

  • účinkuje na 4 druhy potravinových molů (zavíječ skladištní, zavíječ moučný, zavíječ datlový, zavíječ paprikový)
  • bez zápachu
  • neobsahuje insekticidy
  • okamžitá účinnost


Biolit Přípravky proti létajícímu a lezoucímu hmyzu.
Diffusil Ochrana před komáry, klíšťaty a proti vším.
Sídlo společnosti:
SC Johnson s.r.o.
Adresa: Radlická 519/16
150 00 Praha 5
Česká republika
IČ: 601 99 075
   
Infolinka CZ: 225 557 500
Infolinka SK: +420 225 557 500
E-mail: info@scj.cz
Poštovní adresa společnosti:
SC Johnson s.r.o.
Adresa: Radlická 519/16
150 00 Praha 5
IČ: 601 99 075

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
© 2019 S.C. Johnson s.r.o Terms and Conditions Privacy Statement