Biolit - přípravky proti hmyzu

Vyberte si produkt


Poradna

Vši

Výskyt vši šatní (Pediculus humanus corporis) se u nás po několik desetiletí po skončení druhé světové války prakticky neobjevil. Po této době byl zřetelně prokázán v roce 1991, od té doby se opakuje. Dle některých informací bude pravděpodobně v poslední době čím dál častější, jak vyplývá i z tohoto sdělení. Vši jsou svázány s člověkem nejtěsněji ze všech druhů parazitických členovců, kteří jej bodají a sají na něm krev. Můžeme říci, že jsou s ním svázány naprosto nerozlučně. Na různých místech těla lidí žijí celkem tři druhy vší. Nejčastější je veš dětská, méně často muňka a veš šatní. Nejúčinnější a zaručenou ochranou proti vším je použít přípravku Diffusil H Forte B85.


Diffusil H Forte B85

Vysoce účinný moderní přípravek k  očištění vlasů a pokožky hlavy od vší, který obsahuje DIMETICONE a silikonové přírodní oleje, které působí fyzikálním účinkem - výrobek neobsahuje insekticid. Díky fyzikálnímu účinku si vši nevytváří odolnost a zároveň je přípravek vysoce šetrný k pokožce. Výrobek dále obsahuje Dimethicone - obaluje vši i jejich vajíčka, zalepí jim póry. Vši i jejich vajíčka (hnidy) se zadusí. Usnadňuje  rozčesávání a zlepšuje kvalitu vlasů. Dodává jim lesk a zdravý vzhled. Obsahuje vitamín E, který pečuje o citlivou pokožku, andirobový olej, který pochází z  amazonských pralesů a je známý svými odpuzujícími účinky proti hmyzu a Tea Tree olej, který má repelentní účinky a současně chrání pokožku proti vnějším negativním vlivům. Přípravek je vhodný pro celou rodinu, pro děti, dospělé, pro těhotné a kojící ženy. Jedno balení vydrží až na 10 aplikací.

Návod k použití:

Nastříkejte na zcela suché vlasy až ke kořínkům. Dobře vmasírujte tak, aby byla navlhčena celá délka vlasů a aby se přípravek dostal na celou plochu vlasové pokožky. Nechte působit 30 minut a pak vlasy důkladně umyjte oblíbeným šamponem. Doporučujeme použít šampon alespoň 2x. Aplikaci opakujte po 8 dnech znovu.


Diffusil H Prevental


Diffusil H Prevental

Diffusil H Prevental představuje účinnou preventivní ochranu před vší dětskou a v prostředí s jejím výskytem. Pokud jsou vši již ve vlasech přítomny, jsou z nich přípravkem vypuzeny. Při tom ztrácejí jakoukoliv schopnost napadnout jiné osoby. Vypuzovány z vlasů jsou i mladé larvy, které se postupně líhnou z hnid. Po aplikaci neoplachujte. Jedno balení je určeno až pro 75 aplikací. Přípravek obsahuje vysoce účinnou repelentní látku, jejíž účinnost byla ověřena jak v laboratoři, tak v reálných podmínkách, a díky níž je možno použít i pro ochranu dětí od 1 roku. Používejte, pokud se vši vyskytly v rodině, v navštěvovaném dětském kolektivu (škola, školka, tábor), pro ochranu ostatních členů rodiny a jiných ohrožených osob, nebo jste se vší zbavili účinným prostředkem proti vším a chcete zabránit jejich opětovnému návratu.Biolit Přípravky proti létajícímu a lezoucímu hmyzu.
Diffusil Ochrana před komáry, klíšťaty a proti vším.
Sídlo společnosti:
SC Johnson s.r.o.
Adresa: Radlická 519/16
150 00 Praha 5
Česká republika
IČ: 601 99 075
   
Infolinka CZ: 225 557 500
Infolinka SK: +420 225 557 500
E-mail: info@scj.cz
Poštovní adresa společnosti:
SC Johnson s.r.o.
Adresa: Radlická 519/16
150 00 Praha 5
IČ: 601 99 075

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
© 2019 S.C. Johnson s.r.o Terms and Conditions Privacy Statement